Aktuális hírek, Események

Téli szezon 2021.10.04. – 2022.04.17. (28 hét)

Kedves Teniszező Barátaink! Október 04-től kezdődő téli szezonra elkezdtük az időpontok rögzítését. Aki szezonbérletet szeretne, mielőbb jelentkezzen, hogy megtaláljuk a megfelelő alkalmat. Jelentkezés Gáspár Balázsnál:  +36 30 397 8401

Bővebben »

Kezdődnek az őszi gyerekedzések!

Jövő héttől indulnak az őszi gyerekedzések: H, Sz, Cs 16:00-17:00 h között. Heti 2 x 1 óra havi 30.000 Ft. Október 04-től induló téli szezonban 17:00 h-ra csúsztatjuk a foglalkozások időpontjának kezdetét annak érdekében, hogy kényelmesebben ide érjetek az iskolából. Kérjük, hogy a bejelentkezéseket minél előbb tegyétek meg! Jelentkezés Gáspár Balázsnál:  +36 30 397 8401

Bővebben »

A bajnokok nem mennek ki a divatból

Nemrég klubunkban járt a legendás Körmöczy Zsuzsa lánya, ifj. Körmöczy Zsuzsa, aki klubunk vezetőjével, Gáspár Balázzsal együtt a tenisz-palya.hu oldalnak adott interjút:   “Igazi kuriózum a tenisz szerelmesei számára a Szép Juhászné Teniszklubban található sportágtörténeti kiállítás, amelyet tavaly rendezett be Gáspár Balázs gyűjtő, s idén már a második tematikus tárlatnak ad otthont. A nyitóévben Körmöczy Zsuzsának szentelték a

Bővebben »

Lengyel győzelem a retro versenyen

A hétvégén tartottuk meg hagyományteremtő retro teniszversenyünket. A fehér ruha és a fa ütő visszarepített minket a 70-es évek világába. Nosztalgikus nemzetközi tornánkat Peter Konieczka lengyel versenyző nyerte. Gratulálunk neki és az összes résztvevőnek!  

Bővebben »

Nagy siker volt a kiállítás

Január végi tenisztörténeti kiállításunk megnyitója már a második ilyen témájú előadás volt, mely újra szép számú résztvevőt hozott össze klubunkban. A legutóbbi kiállításhoz hasonlóan ezúttal is megjelentek a média képviselői, a Nemzeti Sport, az MTI és több országos olvasottságú médium, valamint a Kossuth Rádió is beszámolt az eseményről, melyen még a Magyar Tenisz Szövetség főtitkára

Bővebben »

Kiállítás- A modern tenisz születésének tárgyi emlékei

Szeretettel meghívunk mindenkit klubunkba január 21-én 11 órára, ahol klubunk vezetője, Gáspár Balázs újabb kiállítást szervez. A kiállítás megjeleníti a modern tenisz születésének tárgyi emlékeit, amelyet Angliában Viktoriánus kornak neveznek. A XIX. század utolsó harmada és a századforduló békeideje meghatározó volt a magyar kultúrában is, a szecesszió mai napig megcsodált iparművészeti alkotásai, szemet gyönyörködtető motívumai

Bővebben »

Köszöntelek a klub honlapján!

Nemcsak a pálya és a klubhelység újult meg, hanem immár a honlapot is kapott a klub. A honlapon nyomon tudjátok követni a különböző eseményeket és a pályák foglalási állapotát is. Érdemes követni minket Facebookon is.

Bővebben »